| Laurretta a întrebat:

Ce tipuri de genți\poșete\ghiozdane purtați la școală? Specifica-ți și clasa.

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Eu mi-am luat o gentuta neagra in genul asteia:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Specific ca am trecut clasa a 9'a. :)

6 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Eu am ghiozdan pe spate cu Rock si vreo 5 insigne laughing costa doar 50 de ron si e fff mare big grin bine cam amre pentru scoala dar na.laughing

| Annd a răspuns:

Genti,mai maricele...
Clasa a 11a.

| DyaElla a răspuns:

Poi eu nu iau prea multe la sk, tinand cont ca iau doar jumataet din manualele dintr`o zi ( cealalta jum o ia colega mea ) sa nu ne caram cu ele mult, mi-am luat un ghiozdanel de piele. La ce calitate are merita cei 300 de ron pe care i-am cheltuit

| CrisutzuxD a răspuns:

Geanta...mai mare cat sa-mi incapa tot ce-mi trebuie pentru ziua respectiva.dar nu chiar maaare sa fie mai mare decat minerolling on the floor

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Eu port ca un fel de poseta dar e mai mare dar sa nu iti imaginezi ca e cat un geamantan laughing Clasa a 11-a :X

| zbye a răspuns:

Clasa a 9-a. un pix si un caiet laughing