| georgiana0099 a întrebat:

Ce tratamente imi dati, dar sa fie facute acasa pentru regenerarea parului?

Răspuns Câştigător
| cosmyna1 a răspuns:

Pentru parul uscat e bine sa te dai pe el inainte de a te spala pe cap cu ulei de masline(numai pe firul de par, nu si la radacina) si stai asa 1/2 sau o ora, cat poti tu. Si nu se mai despica nici firul de par, e sanatos si da si luciu parului. Face minuni uleiul de masline.
uleiul de ricin e dumnezeiesc pentru par. il intareste ii da luminozitate...mie`mi place
si cel de ricin si cel de masline se aplica pe tot parul, exceptand radacinile, daca nu vrei sa il ingrasi. sunt persoane cu parul uscat care nu reusesc sa si-l ingrase nici cu 11 de uleiuri... depinde de tipul de par. eu una nu il aplic la radacina, ca am parul mixt: gras la radacina, uscat la varfuri.
aplici unde e nevoie deci wink
uitati-va pe www.divahair.ro, au o gramada de sfaturi utile... retete si interviuri cu vedete, care isi vand secretele in domeniu tongue (sper sa nu se considere reclama)

1 răspuns:
| cosmyna1 a răspuns:

Fundita? puppy dog eyes