| obsercvayr a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca dupa o partida de sex, sa imi revina energia fara sa dorm? si fara sa consum redbull.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consumă ciocolată!
Pa, pa.

| Mihaela1964 a răspuns:

Fa un dus, manaca doua-trei mere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai cum,dupa o partida de sex, intotdeauna esti extenuat, merge un somn, doar asa iti reincarci bateriile, altfel nu ai cum.
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
Ca să -ți revi complet ar trebui să tragi un pui de somn.Sau pur și simplu să stai câteva ore în pat. Dacă nu vrei să stai locului, consumă ciocolată(un baton de Mars, Snickers).Eu mereu când nu am energie consum ciocolată. Dacă nu îți place ciocolata, consumă altceva care să-ți dea energie.
Pa, pa.

| VladGH a răspuns:

Mai faci o partida de sex laughing. Trebuie neaparat sa dormi putin daca vre sa-ti revii. Nu este alta metoda, nici macar RedBullul nu face nimic.

| obsercvayr explică:

IngeriFrant, multumesc, te pup si eu.
Legiuitoarea, asa ceva nu consum.