| highheadshot a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa urc de la statutul de membru junior si sa pot da voturi?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

| Tweetymrrr a răspuns:

Să dai 100 de răspunsuri şi să ai minim 10 zile de când ai creat contul.
Succes!

Apache
| Apache a răspuns:

Sa ai o vechime pe site de minim 7 zile si macar 100 de raspunsuri!

| AnneMarri a răspuns:

Trebuie să fii de 10 zile pe site, şi, în aceste 10 zile să dai 100 de răspunsuri.