| marius_8727 a întrebat:

Ce trebuie sa fac cand scot o fata la un suc? straight face
Astept raspunsurile voastre. >big grin

4 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Sa ii faci avansuri in primul rand si sa incerci sa o cuceresti : ) iar la sfarsit sa o sarutzi

| miiimiii a răspuns:

Pai depinde daca este prima data cu acea fata povestiti trebuie sa gasesti un subiect de discutie in comun cu ea, dar sa nu intreci masura la prima intalnire trebuie doar sa va cunoasteti mai bine sa vedeti daca aveti lucruri in comun, iar dupa aceea vor urma si alte intalniri unde vei putea fi mai "indraznet". sper ca te-am ajutat. funda?happy

| onlykrina19 a răspuns:

Incearca sa gasiti lucruri in comun... vorbeste-i despre ce ii place si fa-o sa zambeasca iar la sfarsit intr-un moment de neasteptare sarut-o! funditss?
big grin

| Raluca93 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai...sau ce personalitate are ea.In general sa o intrebi daca vrea sa o ti de mana[unele fete nu vor], sa vorbesti frumos cu ea, sa fi romantic.