| arturpinzari a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca am aflat ca prietena nu este virgina? dar nu a fc prima data cu mine. ea zice ca a fc numa o data cu fostul ei prieten... ce ma sfatuiti sa fc? o iubesc foarte mult

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate te-a mintit si s-a culcat cu tot satul nu ai de unde stii dar iti zic eu ca astea din ziua de azi sunt false si stiu sa minta numai ca trebuie sa fii destept ca sa le vezi si asa iti dai seama cu cine te culci.

| Iuliana_5129 a răspuns:

Eu cred ca nu merita sa o parasestidoar a avut un prieten... Iubeshte in continuare. Sper ce ti-a fost de folos raspunsul meu, Pa pa!

| Amidepsi a răspuns:

Acum depinde de ce varsta aveti, daca simti ca nu te deranjeaza problema e in regula. daca simti ca ai putea sa te impaci cu gandul respectiv nu ar trebui sa iti faci griji.in primul rand acum e prietena ta! si daca esti sigur ca o cunosti, merita.bafta!

| Andre_7309 a răspuns:

Nu conteaza daca a mai facut-o cu 10 sau cu 1 inainte de tine! Conteaza ca ea sa fie sanatoasa, sa te iubeasca si sa va simtiti bine.Deci,daca te iubeste si nu-ti spune ca a fost mai bine cu "celalalt", atunci e punct ochit-punct lovit pentru tine.

| paulhatfaludy a răspuns:

Uite,daca o iubesti chiar asa de mult incat zici, nici nu incape indoiala ce trebuie sa faci...nu judeca un om dupa coperta, daca este cu tine inseamna ca te iubeste, fa si tu la fel.Nu iti fa probleme in faptul ca nu mai este virgina, cine stie... poate te mai invata cate cevablushing