| Myr3ll1994 a întrebat:

, cat de mult conteaza la voi sa fie iubita voastra virgina cand o faceti prima data cu ea? Pe mine m-a mintit ca este virgina si am aflat ca nu este mintind ca am vorbit cu fostul ei prieten si mi-a zis. V-a da-ti seama, dintr-o minciuna am aflat adevaru. Nu m-am despartit de ea pentru ca o iubesc foarte mult chiar daca m-a mintit, am vazut ca a plans si ca i-a parut rau pentru asta, dar pentru mine nu conteaza ca nu mai a fost virgina dar nu trebuia sa ma minta. Voi cum a-ti fi reactionat daca erati in locul meu?

6 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu-nteleg de ce a trebuit sa te minta. Mi se pare cam urat din partea ei, dar ma rog.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alcyon):

Sigur de teamă a recurs ea la minciună, de frica de a nu îl pierde, oricum a gresit ea că a recurs la minciună, si m ai ales că el a aflat de la fostul, nasol moment.

| Cristiann25 a răspuns:

Urat reactionam! Nu pentru ca nu mai era virgina pentru ca atunci cand iubesti nu conteaza asta, ce conteaza un himen? Reactionam urat pentru ca nu suport sa fiu mintit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza destul de mult pentru mine, eu m-as bucura si daca primul sarut ar fi cu mine, ce sa mai zic de actul sexual. E aiurea cand stii ca a mai trecut cineva inaintea ta pe acolo.
Desigur, daca fata aia nu e o curva si a mai avut si ea un partener, doi, si eu o iubesc si ea ma iubeste nu ma despart de ea pentru un astfel de motiv, dar sa te minta ca e virgina si sa nu fie mi se pare aiurea. Sinceritatea e un lucru extrem de important intr-o relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Mataziceadevarul a răspuns:

Bataie!