| Ingerparasit a întrebat:

Deci buna!sad...baiatul despre care am scris in intrebarea anterioara mi-a dat de inteles ca vrea sa ne imp in zilele trecute si dupaceea am aflat ca e cu alta fata, dar dc mi-a dat prima data de inteles ca vrea sa ne imp? si eu am zis la toata lumea ca sunt cu un baiat, si fostul prieten al meu nu credea, si nu mai rezist...il iubesc asa de muultsad si lui nici nu ii pasa de minesad la scoala imi face in ciuda cu o colega dar stiu ca nu e adv ce fac pentru ca nu e cu ea ca el are alta prietena,sad ce as putea face ca sa il am inapoi?

2 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Tu inca il vrei inapoi? Eu zic sa-ti iei gandul de la el! Daca te ajuta cu ceva poti incepe sa vorbesti cu alti baieti.Dar chiar meriti unul care se poarta asa? Chiar nu valorezi mai mult de atat? raspunde-ti la intrebarle astea doua tie si apoi mai gandeste-te!

| cezyy2001 a răspuns:

Daca a facut asta inseamna ca o place mai mult pe acea fata. Dar tu nu trebuie sa te superi. Uita de el. nu trebuie sa fii suparata. Asa tiai dat seama cum e el.