| Anda199120 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa ii placa unui baiat de mine?

6 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

S`au mai pus intrebarile astea de "N" ori.Fii normala.

| ContDOARdeINTREBARI a răspuns:

Nu conteaza neaparat fizicu' trebuie sa stii sa te comportii sa vorbesti cu el sa vezi cum e el ori vorbaret glumet.asa sa fi si tu ca el. IMITA'l siii va placea

| AndreIT97 a răspuns:

Sa fii draguta cu el, in principal, sa vorbesti cu el, si sa te asiguri ca nu are prietena, ca atunci vei intra pe un teren minat.

| steve76 a răspuns:

Daca esti buna ii place

| k3jo a răspuns:

Sa il impresionezi, sa ai lucruri in comun cu el si sa para ca va potriviti. Funda?

| MadaMadalina11 a răspuns:

la unii conteaza fizicul deci nu stiu ce fel de baiat e. dace e sa fie genul de baiat caruia sa ii placa si alt ceva in afara de fizic la o fata atunci ar trebui sa te comporti ca de obicei