| ByaByutza a întrebat:

Sunt moarta dupa un baiat din a7-a si vreau sa fie cu mine dar el nu prea ma place. Ce trebuie sa fac sa ma placa?

6 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Vezi-ti ma de treaba.In clasa a7a iti arde de baieti?

O zi buna!

| Snufkin a răspuns:

Lasa-l naibii si cauta unu care te place...winking este mai usor si de mai lunga durata(vorbind de relatie)mult noroc scumpa :X

| AndiNyctophilia a răspuns:

Indiferent ce faci sa nu te schimbi pentru el niciodata pentru ca nu merita si daca va fi cu tine va observa schimbareahappy Incearca sa inveti bine si sa faci cat mai multe glume bune, si poti incerca si ceva nou, o freza noua sau un ruj mai colorat, poate il impresionezibig grin Daca vezi ca nu da nici un semn ori te duci La el cand e singur si il intrebi ceva, orice, de exemplu cum e profa la ei sau ce le preda( dar sa nu isi dea seama ca il placi), ori te imprietenesti cu el, ori il lasi naibii si mai astepti, fiecare o sa-si gaseasca la momentul potrivit perechea si cand o vei gasi pe-a ta, o sa-ti amintesti de el si o sa razihappy Bafta si mult norochappy

| Boouublees a răspuns:

Paii... fii indeferenta si nu fi in limba dupa el ( adica el sa nu obs ca te place ) apoi crede-ma ca te va place... bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti moarta dupa el? dintra 7-a ce? groapa? cum va vedeti? noaptea pe la 12? inteleg ca el a murit inaintea ta? fiindca spui ca esti moarta DUPA el?

| IiooDenii a răspuns:

Si eu am aceeasi problema a fost cu mine o saptamana pentru ca prietena mea la inervat intr-una cu intrebare ''''vrei sa fii cu eaa?'''''''dar m-am gandit sa vb eu cu el sa afle mai multe despre mine suntem la fel cred ca asta ar trebui sa faci situ vorbeste cu el despre tine si intreaba-l si tu despre el poate poate o sa fiti impreuna sper ca te-am ajutat daca vrei Fundaa