| Popescu_Gheorghe_1997 a întrebat:

Ce trebuie sa faci atunci cind ai emotii?
cum sa faci sa nu le mai ai?

4 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Foarte greu sa le stapanesti, cu timpul cand treci prin mai multe stari si trairi, cand te obisnuiesti cu emotiile o sa-ti fie mai usor dar la inceput e greu.

| ForeverWarrior a răspuns:

Cand stii ca o sa treci prin momente in careo sa ai emotii, iti recomand sa faci asta: Tine spatele si tot corpul drept, privirea inainte si respira adanc in abdomen. Tot o sa ai ceva emotii, dar o sa observi ca, dupa cateva clipe o sa controlezi situatia! Succes si o zi buna!

| vocea a răspuns:

Pai totul tine de autocontrol dar uite ceva aici care te-ar ajuta mult mai mult decat ce as zice eu http://viataverdeviu.ro/5-pasi-sa-scapi-de-emotiile-negative/
succes

Răspuns utilizator avertizat