| sakura a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa iti dispara cosurile? Am pe frunte si barbie putin cam multe.cum scap de ele?

Răspuns Câştigător
| lolavanity a răspuns:

Cu Zineryt. Sau dacă nu vrei să foloseşti o cremă sau o soluţie, spală'te în fiecare seară cu apă rece pe faţă. :]
Este posibil ca ele să'ţi apară pentru că ai breton(pe frunte), iar în jurul bărbiei, deoarece stai cu mâna la gură.
Încearcă să nu'ţi pui mâna pe faţă dacă nu eşti spălată pe mâini, şi îngrijeşte'ţi tenul!

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Bună!
Şi eu am această problemă şi mi s-a spus să folosesc Aloe Vera. Când rup din frunză, lichidul acela care curge din ea să-l dau pe coşuri.
Baftă şi sărbători fericite!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Paiii...iti apar asa multe din cauza ca nu te speli pe fata cu sapun! multi oameni se tem de apa si sapun.

| xFaith a răspuns:

Cand imi apar cosuri, ew folosesc fond de ten si se usuka in cele din urma.

Sau imi fac o masca cu argila si argila le usuca happy

Inca ceva important : sa nu le storci sau sa le rupi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am avut cosuri dar am luat o crema de la farmacie se numeste CLEARASIL e nemaipomenita te scapa in 5 zile de o gramada de cosuri inestetice. E 20 de lei si are un ambalaj albastru si tubu are 20g dar e minunata... Cel putin la mine a mers