| blandina4ka a întrebat:

Ce trebuie sa faci cind cea mai buna prietena te dradeaza in cel mai urit mod?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Prieteni adevarati, care sa se gandesca mai mult la tine, decat la propria lor persoana nu exista... Cred ca toti ne-am luat candva tzepe de la "prietene" care s-au dovedit a fi orice altceva, numai prietene nu... Singurele noastre prietene 100% suntem noi insine... Cateodata nici macar atat. Uneori afli in cel mai dureros mod ca prietena ta cea mai buna te-a dezamagit profundstraight faceDupa mine o prietena care te tradeaza nu se poate numi "prietena" uneori suntem dezamagite de cat de superficiala era relatia de prietenie de fapt... si de cat de usor s-a dus tot...sadNu ai ce sa faci...decat sa uiti de acea prietenie care nu iti aducea nici o bucurie...

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Intrerupi orice relatie.

| daniDeeDee a răspuns:

Iti gasesti alta prietena.Astia nu sunt prieteni.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Sa incerci sa uiti si sa treci mai departe. distreaza-te alaturi de alte pers care-ti sunt cu adevarat prieteni.

| gabriela_6078 a răspuns:

In niciun caz nu incerca sa ii raspunzi u aceeasi moneda.nu merita. daca te-a tradat inseamna ca nu este prietena ta.Incearca sa te distrezi si sa incerci sa iti faci noi prieteni. Ignor-o.

| diadilia a răspuns:

Pur si simplu o ignori si incerci sa rupi prietenia cu ea... Cel mai bine este sa nu ai incredere oarba in niciun prieten indiferent care este deoarece oricand iti poate intoarce spatele si te poate trada straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i multumesti ca tea scapat de prost, in cel mai frumos mod. daca in asta consta tradarea. ii dai de gandit.sl capeti si inapoi. daca e altceva... oricum prietena nu are cum sati mai fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine pritena mea ma suna cu nr ascuns si imi fcea farse cu o alta prietena, la scola nu am bagat-o in seama si nu am mai vb cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita de ea si nu te mai increde in nimeni inf de mama tata si fratii sua surorile ata pentru ca stii vb aia doamne aprama de prietenei ca de dusmani ma apar singur asa ca nu mai suferi am patit-o de numararte ori si stiu ff bine ce inseamna