| feliciazavoraru a întrebat:

uitati-va care-i treaba! Am o prietena pe care o consideram cea mai buna prietena! Dar de la un timp se comporta foarte urit cu mine, si cu parintii! O doare in cot de scoala si umbla numai dupa baieti! Credeti ca trebuie sa mai prietenesc cu ia? Si poate o convin cumva sa se schimbe!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A căzut în latura cealaltă și dacă tot ești o bună prietenă cu ea poartă o discuție liberă, trăgând un semn de alarmă privind traiectoria ei greșită.
Pa, pa.

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu o băga în seamă nu este bine să stai cu oameni care nu sunt de acordul tău.

| mykkki a răspuns:

Deci poate o sa ti s para ciudat.dar si eu am o prietena asa.dar eu zic sa nu te obosesti foarte tare.o sa insinueze ca esti invidioasa pe ea si de aia vrei sa o schimbi asa ca ti'as recomanda.sa lasi totul sa se schimbe de la sine.(asta nu inseamna ca nu trebuie sa mai vorbesti cu ea dar sa nu faci ca eawinkingwinking succes!

| feliciazavoraru explică:

Multumesc la toti dar nimeni nu m-a ajutat...

| majic a răspuns:

Incearca sa-i explici ca nu e bine asa (dar daca e nu si-a dat seama ca nu e bine u nu cred ca ai sanse prea mari...) rupe legatura cu ea pe o cale amiabila adica nu o mai suna, daca te cauta ii zici ca ai o treba si din astea apoi nu o sa te mai caute ea pentru ca nu o sa mai fi genul ei laughing