| Tudor7654 a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru a scapa de mirosul de transpiratie? Deci sa nu mai mirosi niciodata

9 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu ai cum.
Fa cunostinta cu apa zilnic si foloseste deo rol pentru subrat

| Violleta2022 a răspuns:

Sa te speli zilnic cu apa calda si sapun si sa folosesti un deodorant la subrat.
Musai hainele odata imbracate, nu se mai imbraca si a doua oara, decat dupa ce sunt spalate si curate.

| Tudor7654 explică (pentru Violleta2022):

Deci numai astea albe se spala dupa prima purtare? Toate hainele se spala asa

| Tudor7654 explică (pentru Violleta2022):

Nu numai'

| VoidEternal a răspuns:

Să dai colțu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

It's imposible.

| Editocroci a răspuns:

Transpirația e un proces fiziologic normal, nu trebuie oprit. În schimb mirosul e o problema. Poți să te speli cu oțet la subraț.

| Tudor7654 explică (pentru Editocroci):

Si nu o sa mai miros daca o sa ma spal cu otet?

| Editocroci a răspuns (pentru Tudor7654):

Oțetul diminueaza mirosul.