| Natalia3K a întrebat:

Ce trebuie sa stiu despre banchet? (Gen cum sa imi fac parul, rochia, machiaj) in ce depinde miss. Sau orice

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

Depinde... adica trebuie sa arati bine.cauta si tu pe pinterest/tumblr/google prom dress/hairstyle/make up. si poate gasesti ceva care sa te avantajeze.
daca vrei sa iesi miss trebuie sa te si placa colegii/scoala.
si ultimul detaliu e sa arati bine tu de la natura.adica degeaba ai rochie Dior daca tu esti o balena esuata.
no mult noroc.