| FloAR3 a întrebat:

Ce trebuie se spun cand ne despartim cu un baiat? ca pina la urma el sa iasa vinovat... ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nu ne potrivim!
M-ai ranit!
Am constatat ca nu esti de inteles sau ai constatat ca nu-i de incredere.

| positivity a răspuns:

De ce vrei să dai vina pe săracul băiat dacă el nu a făcut nimic greșit?
Îi spui pur şi simplu că vrei să vă despărțiți pentru că nu mai ai aceleași sentimente pentru el ca la început şi gata povestea.
Nu trebuie să bagi mari minciuni, doar pentru a te scoate tu şi să-i faci lui probleme.

| IoannaCatti a răspuns:

Pai... ii spui ca nu e chiar genul tau, ca nu se comporta cum ai vrea tu... sau ca ai cunoscut un baiat mult mai bun, care stie sa se comporte cu o fata happy