| fdsdf a întrebat:

Ce trupe de fete sunt? De dorit sa cinte in engleza ca Pussicat Dolls.

4 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

@Tudor-de frustrati la maxim ai auzit? Iti dau si exemplu, sa vezi cat de generoasa sunt:tu!
Spice Girls parca.Blaxi Girls chiar daca sunt de la noibig grin.

Bafta.

| NUUSTIU a răspuns:

Tatu

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

@Tudorlaughing E minora laughingTotusi whistling Are sub 12 ani:d.
Sugarbabeswinking
P. S : PussYcat DollswinkingcÂnte.lasa trupele si pune mana pe romanawinking

| Natassha a răspuns:

Avem asa-din cate stiu eu-
Girlicious
Heaven
Destiny's child
Si mai e una care canta o melodie, nu stiu cum se numeste, al carei videoclip le arata pe ele ca fiind'supereroine', si ''lupta'' impotriva altui super erou, care lucrase impreuna cu ele, dar a renuntat, si era cunoscut peste tot:parca cincisau sase fete erau.
Cam atat stiu.
Pa pa. :X