| coliflor a întrebat:

Ce urati cel mai mult in Romania zilelor noastre¿

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Prostia, pitiponceala, promovarea falselor valori, faptul ca se pune accent pe orice tampenie dar nu pe educatie, nu se investe in sistemul sanitar si nici in cel educational dar se pare ca asta nu e deloc grija poporului deoarece oamenii par foarte happy cand vad toate scandalurile mai mult sau mai PUTIN reale difuzate si la cele mai importante emisiuni de stiri. Lista ar putea continua, dar nu vreau sa imi stric ziualaughing

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tiganii si prostii care umbla pe strazi.

April
| April a răspuns:

Inspaimantatoarea decadere culturala si morala evidenta precum lumina zilei pe majoritatea canalelor media dar mai ales pe tv. Goana dupa rating-uri aducatoare de bani a transformat majoritatea emisiunilor,fie ele distractive sau politice in adevarate spectacole de circ sfidand orice norma morala sau de simplu bun-simt. Incultura crasa,mitocania,grobianismul, prostia aroganta se lafaie pe micul ecran, in tabolide de prost gust vandute la orice colt de strada.Se pare ca atat ne-a mai ramas, paine si circ...

| Alice a răspuns:

Tiganii si mizeria. Si golani aia care se dau smecheri cand sunt cu gasca si in particular sunt niste cacati urat mirositori. deci goleneala, mizeria si TIGANI

| MâţaD a răspuns:

Faptul ca tinerii nu sunt sprijiniti de la bun inceput, si sunt nevoiti sa castige burse pentru a se duce peste hotare, ca sa aiba un trai cat de cat decent.si,DE CE? pentru ca celor de la putere nu le pasa si nu sprijina tineretul.PACAT!

| ellalove a răspuns:

Legile pe care le aproba parlamentuoh go on

| summer12 a răspuns:

Lipsa de profesionalism, diplomatie, politete, respect, maniere.