| PredatoR a întrebat:

Ce v-a aduc mosu?laughingbig grin Craciun fericit la toti!happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încă este pe drum.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

La mine nu a venit rolling on the floor)

| NewSummer2013 a răspuns:

Doua rochii groase de iarna care trebuiesc luate cu colanti happy
o pereche de cizme cu toc love struck
o cutie muzicala cu bomboane inauntru (si pictata fata lui Mos Craciun pe dinafar' laughing )
o cutie mare de bomboane de ciocolata de la "HEIDI"
o curea pentru blugi
o pereche de blugi albastrii
o bluza cu curea
si cireasa de pe tort:
o pereche de cerecei de argint cu pietricele semipretioase roz-pal
love strucklove strucklove strucklove struck
Cam atat...

Tie? happy
CRACIUN FERICIIIT!

| ionica56 a răspuns:

1.parfum oriflame.
2. un fular.
3. o bluza
4. Dulciuri.
Mai sarac anul asta.

| RoseNightmare a răspuns:

Pai: o carte, dulciuri, manusi, un parfum, un lantisor si UGGlove struck

| PredatoR explică:

O bratara din aur de 8 gramebig grin de cand vroiam...happy

| mihaelabr a răspuns:

Banuti si dulciuri big grin
saracel in acest an dar am senzatia ca la anul o sa fie ft bogat (sper sa mi se adevereasca senzatia asta big grin )
CRACIUN FERICIT tuturor!

| Iris9908 a răspuns:

Un trening de la Adidas, un ceas de la Cacharel, dulciuri, un parfum de la Lolita Lempicka si 300 de lei.
Craciun fericit!