| doarUnCopilprost a întrebat:

Ce v-ar placea sa faceti dar simtiti ca nu puteti?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ma mut in alta tara

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Mi-ar plăcea să simt că pot face ceva, orice altceva în afară de a irosi timpul.

| AFR81 a răspuns:

Mi-ar placea sa joc tenis de performanta, dar cu siguranta nu mai pot acum.

| R0R0 a răspuns:

Hmm...
Sunt multe, foarte multe!
Mi-ar placea sa pot citi mai mult, dar nu pot deoarece nu am timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tema la mate. sad

| DeathOfDreams a răspuns:

Să trăiesc, în adevăratul sens al cuvântului. Nu doar să respir.
Ah, personalitatea mea melancolică.
Să-mi trăiesc prezentul, fără ca lucrurile ce le-am făcut în trecut să mă învăluie iar viitorul să-mi provoace anxietate.

| Lowwow a răspuns:

Acel moment cand nici tu nu stii