| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati dori sa contina un site dedicat tineretului? Asi vrea sa stiu ce isi doresc cei mai multi dintre tineri de la un site de acest gen. EXCLUS PORNO.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Muzica noua, stiri din lumea mondena, curiozitati, bancuri, sondajehee hee

| Bianca_3626 a răspuns:

Pai barfee multee.

Modaa.

Muzicaaa.

Pozee.

Sfaturi.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.muulte poze eMo whistling big grinD da nu numai;; muzicaa de toate genurile;; chat. uri;; sfaturi in legatura cu anumite lucruri;; sa mai fie si ceva in genu TPU.winking

| Madalina1455684 a răspuns:

Probeleme ale adolescentilor.si sa putem sa le dam sfaturi gen TPU.
Intrebari despre tinerele vedete[nu neaparat romani]!
Sfaturi pentru fete, baieti despre imbracaminte...
Dupa ce e gata site-ul sa-l dai si m-ai departe sa-l vedem si noibig grin.
:*

| Antisistem11 a răspuns:

Sincer sa contina sfaturi cum un baiat sa se aranjeje ca sal placa fetele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu e porno nu o sa atragi prea multa lume!