| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati dori sa schimbati in Romania?

Răspuns Câştigător
| SeniaEloiss a răspuns:

Oamenii,in special romii.Nu sunt impotriva lor, nu ii urasc.Da, unii chiar isi vad de treaba lor dar...sunt si altii care se ocupa doar cu inselaciunea si de aceea victimile acestora se revolta incercand sa plateasca cu aceeasi moneda.Romanii fiind etichetati de catre straini...cu o aura negativa.Atat vreau sa nu mai existe oameni din acestia care ne fac de rusine tara prin multe alte locuri ale pamantului. Unii sunt de acord cu mine altii nu.

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Conducătorii, bineînțeles.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Oameni.

| Dumnezău a răspuns:

2.Tot ce tine de organizare,mentaliati si vesnica,deja marca inregistrata ''Las-o, bai, ca merge-asa''.

| Chelsea13 a răspuns:

Oamenii egoisti fara educatie, fara respect si iubire fata de natura

| Mark_3488 a răspuns:

Vreau reunirea happy Pentru Romania mare happy Asta as schimba happy

| BlackRose4ever a răspuns:

Presedintelelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentalitatile lenese si proaste

| andreeeeea a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nu numai asta...

| Postoo a răspuns:

1. Oamenii 2. Conducerea 3. Tot ce a mai ramas. laughing