| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati face daca n-ati avea o mana?

Buna happy Vreau sa va aduc in atentie o campanie umanitara de care ma ocup. Ioana - povestea unei manute pierdute! Ne luptam pentru a strange 185.000 de euro pentru o proteza bionica.

Campania cuprinde pana acum promovare pe retelele sociale sub hashtagul #pentruioana, prin bannere si posturi pe bloguri, articole in presa scrisa, stiri la televiziune si donarea de obiecte spre licitatie.

Doua minute va cer. Sa cititi, sa dati mai departe si poate sa donati o suma cat de mica sau mare puteti. Mergem pe principiul ca putin cu putin se face mult happy

Doar trimiteti un SMS cu textul Game atkk8z la 1395.

Va multumesc din inima!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cum se vede acel sms nu pare o poveste adevarata.

| loveyouforever a răspuns:

Scz ca iti zic, dar eu nu cred in chestii din astea...
si mai ales in aceasta poveste:p
cum sa dai sms la gam?:o
astya nu e claro poveste adevarata...
ceicare vad acesta poveste sa nu dea msg ca pikati in plasahappy