| Senyorul a întrebat:

Ce va folosi cand iti va scoate o maseaua spray-ul sau injectia pentru anestezie?

Răspuns Câştigător
| SoXiL a răspuns:

Eu am folosit injectia de anestezie dar dupa aia ai un gust rau in gura pana trece vreo 3 ore dupa anestezia

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm..cred ca ranga...

| Senyorul explică (pentru anonim_4396):

Creca... am o masea vai de soarta eii... e din bucati cred ca se chinuie 10 ore la ea sad

| dreamgirl94 a răspuns:

Daca e de laptic-spray daca e de os-injectie in nerv ca sa nu simti nimic, altfel te sui in capul la doctor de durerebig grinmult noroc