| cristeaflaviurafael a întrebat:

Ce va ganditi acum ce ati vrea sa faceti ce va roade cel mai mult la suglet ce experienta ati vrea sau ati avut cea mai tare? Astept raspunsuri uimitoare...dau funda la cel mai tare raspuns si sinceri sa fiti

3 răspunsuri:
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Acum ma gandesc la... sincera sa fiu ma gandesc la prietenii mei. As vrea sa fac ceva cu care sa ma fac remarcat, nu stiu... ceva, un lucru interesant! Cel mai mult ma roade la suflet ca unii dintre noi spun ca ar vrea sa moara, iar altii care sunt pe moarte ar face orice pentru a mai trai putin. Iar in privinta experientelor uimitoare as vrea sa calatoresc prin toata lumea, sa intalnes oameni noi, sa traiesc experiente noi in fiecare zi! BYE!

| BlackCinnamon a răspuns:

Simt ca incerci sa te regasesti, inseamna ca si tu o duci rau si vrei sa gasesti persoane a caror povesti de genul sa te linisteasca, sa te faca sa stii cu adevarat ca nu doar tu o duci rau, asa cum cred ca e acolo la tine. din moment ce aici cauti. Bun acum nu te critic, ba chiar te inteleg, asta si vrei sa fii inteles. Si nu o sa fac pe "psihologul" mai mult laughing. Ceva chinuitor zici, pai uite cand cineva drag da de niste probleme la care tu stai si te uiti si nu poti ajuta desi ti'ai dori enorm, sa faci un bine. Sau cand dezamagesti pe cineva, sau cel mai rau. cand nu iti gasesti locul, sunt unele momente cand mi se pare ca nu apartin nimanui cu adevarat, ca nimeni nu ma apreciaza asa cum cred eu sau cum zic ei ca o fac, cand nu stii ce sa faci in cazul asta. sunt pur si simplu "pierdut" pe un fel de drum si nu stiu pe unde sa merg pentru ca e acoperit cu iarba, in cazul asta probleme, de toate felurile, nici nu conteaza problema e problema. vezi ce faci ai grija de tine. Salut.

| cristeaflaviurafael explică (pentru BlackCinnamon):

Asta e un raspuns cam cool da eu nu PREA am probleme voiam sa vad ce ganditi ce senzatii extreme aveti...esti fata?