| Narfundo a întrebat:

Ce va deranjeaza mai mult: frigul sau caldura?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Caldura, frigul este sursa de energie pentru mine si aerul miroase mai bine

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Frigul. Nu am probleme cu căldura.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Caldura.Suport mai degraba frigul decat caldurastraight face

| Libelle a răspuns:

Caldura
daca ti-e frig te mai poti incalzi cumva(cu ceva cu cineva)dar daca ti-e cald...mai greu.

| pwp a răspuns:

Caldura!

| valy a răspuns:

Caldura mi se pare cea mai inervanta.de bine de rau iarna.mai poti pune o haina, se poate servi o ciocolata calda. o baie fierbinte.se gasesc moduri de a te simti bine.in schimb vara. da este frumos ca e cald.si e vremea pentru dus la mare.sau etc. dar daca sunt zile calduroase poti servi si 10 beri si caldura nu fuge de la tine.ba chiar te ia si de cap.

| Psihiatra a răspuns:

Sigur caldura(excesiva)Scapi mai usor de frig(excesiv)facand mishcare, imbracandu`te cat poti de gros.De caldura...nu poti sa te dezbraci la pielea goala laughing daca ti`e cald...Suportzi! Si bauturile reci, inghetzata si evantaiul au efectul de racorire, dar pe o perioada limitata straight face

| Christina a răspuns:

Frigul, prefer sa "mor" de cald decat de frig big grin

| ank a răspuns:

Frigul. urasc frigul -((

Răspuns utilizator avertizat
| Bilqux a răspuns:

Sincer caldurabig grin pur si simplu nu o suport!

| Laminin a răspuns:

Hei!
Caldura prea mare nu o suport. Frigul imi place (frigul de toamna) big grin
Gbu :]

| miky_4769 a răspuns:

CalduraX_x... Dar ador sa merg la mare/strand:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele. Daca este prea frig, tremur. Daca este prea cald, nu am aer. Ca sa fiu ok trebuie sa fie undeva la mijloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigul.Cu caldura nu am absolut nici-o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caldura ma termina. Pe vreme friguroasa de la 0 grade in jos, ma simt cel mai bine, totul capata o nuanta de prospetime, la faptul asta contribuie si faptul ca duc bine la frig... pe 0 grade pot sa stau intr-un pulover subtirel, fara sa ma vait si in pantaloni scurti. Omu de la polu' nord imi zice tata happy oricum stiu ca se oftica cand ma vede imbracat ca de toamna, el cautand cele mai groase haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur caldura deoarece m-am obisnuit cu frigul chiar si cu temperaturi de minus 30 de grade in miercurea ciuc, am fost in norilsk in rusia acolo unde erau vreo minus 50 de grade iarna in siberia si am jucat fotbal la maneca scurta la minus 22 de grade in rusia la kazan dar si la noi in tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur caldura. nu ca ma laud dar sunt din miercurea ciuc sunt obisnuit cu frigul si temperaturi cateodata chiar si sub minus 30 de grade. am stat o perioada si la niste rude in orasul siberian norilsk acolo unde iarna era atentie minus 50 de grade celsius nu pot suporta caldura am jucat fotbal la minus 20 de grade celsius la maneca scurta si pantaloni scurti pur si simplu n-am probleme eu la temperaturi cu minus si putin pot sta la maneca scurta fara probleme. si nu glumesc