| Gexu a întrebat:

Ce va-ti dori? Fata sau baiat? Cati copii?

Răspuns Câştigător
| gabimaris a răspuns:

Este bine sa te rogi ca bebelusul sa fie sanatos, indiferent ce sex are, sa fie sanatosi parintii sa reuseasca sa-i ofere micutului toata dragostea de care are nevoie si climatul familial propice pentru dezvoltarea lui normala, este bine sa te rogi sa mai poti aduce pe lume inca un copil, indiferent ce sex are, sa-i cresti pe amandoi in armonie si iubire, in asa fel incat sa poti zambi cand te uiti la ei, sa ai puterea sa mergi mai departe cand ii auzi spunandu-ti mama/tata, sa fii fericit cand ii vezi la casa lor, fericiti si iubiti!
Prea putin conteaza ce vei avea: fata sau baiat! Conteaza mai mult sa-ti poti educa pruncul si sa-l poti pregati pentru viata, sa-l ajuti sa devina OM!

30 răspunsuri:
| enigma_2924 a răspuns:

Nu stiutiu. un baiat si 2big grinfete