| anonim_4396 a întrebat:

Cati copilasi aveti, daca nu aveti, ce v-ati dori, baiat sau fetita?

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca as sti ca ies baieti, as face vreo 3.
Altfel, doi -de oricare sex- sunt ok, daca exista finante pentru ei.
Timp si chef este.

| Mosotti a răspuns:

Eu unu nu as dori copii, dar daca era, doream fata ca e mai linistita.

| Wr3nch a răspuns:

N-am si nici nu imi doresc biologici. Daca o sa imi permit, voi adopta o fata. Sunt prea multi orfani care merita o sansa in loc sa mai aduci in plus pe lume.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu am. Dar cand o sa fiu casatorit mi-as dori 2 băieți și o fetiță. De obicei băieții nu-si doresc fete, dar eu chiar as vrea sa am o fiică. Relatia tată-fiică este ceva special

| mastadont a răspuns:

Deocamdată am o fetiță, însă mă gândesc să mai fac un copil. Mi-aș dori să fie băiat, acum să vedem ce iese big grin

| anonim_4396 explică (pentru mastadont):

Fa sexul in stilul cățeluș și va fi băiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am. Mi-aș dori fetiță

| ionur a răspuns:

O fată și un băiat.

| ionur a răspuns:

Pentru început: )

| ionur a răspuns:

999999999999999 de fete și la toate le pune numele Anisia.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Baiat ca vreau sa il fac neymar

| Gândesclarece a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Slăbuț, eu îl fac cr7

| StefanIlAreMare a răspuns (pentru Gândesclarece):

Scuze bro dar parerea mea e ca Messi e cel mai bun

| StefanIlAreMare a răspuns:

Alocatia sa fie…