| XatomisX a întrebat:

Ce vedeta va place mult? eu sunt mort dupa Emma Stone :X

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu imi place exagerat de mult o vedeta anume dar am o anumita simpatie pentru Steven Seagal si George Clooney

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ai vazut poze cu vedete fara machiaj?

| RubyDonnahue a răspuns:

Michael Jackson *___*

| Zabbyel a răspuns:

Wă cam toate sunt bune si de hâm-hâm si de grrr-grrr love struck
batrane sa nu fie atata tot
.

| VladGH a răspuns:

Esti mort dupa ea pentru ca ti-a placut Spiderman laughing

| Lynna a răspuns:

Penelope Cruz

| Geniuss a răspuns:

| Pissicuts a răspuns:

Nina Dobrev,

| Ana8785 a răspuns:

Emma Stone este foarte draguta, naturala si cu simtul umorului. Nu ai cum sa n-o placi.

Mai multe vedete frumoase/ sexy gasesti si aici:

http://www.blogvedete.com/tag/femei-sexy/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)