| andreeaa_7155 a întrebat:

Ce veti face in ultima zi de vacanta?cryingsad

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am sa ma pregatesc moral pentru un an de trauma psihica

| Floreenofficial a răspuns:

O sa ma bucur de fiecare minutzel din ea
ultima zi de libertate totala sad

| Silvia a răspuns:

Voi încerca să râd cât mai mult şi să profit de fiecare minut din ea.

| kattya96 a răspuns:

Ceea ce facem in fiecare an.
Ne adunam si fete si baieti si pe cei care ii suportam si pe care nu ii suportam, la bancuta blocului unde stam mereu (e locul nostru :X) si in rest lasam distractia sa iasa big grin.
crying OFFFFFFFFFFFFFFFFFFF SCOALAAAAAAAAAAA crying
Tu ce o sa faci?
happy

| Helvete a răspuns:

O sa dorm. Cat mai mult posibil. In rest, nimic special.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Voi trai clipalaughing
nu stiu cum...probabil ca voi sta afara cu prietenele tot timpul si nu o sa ma gandesc deloc ca incepe scoalahee hee o sa imi pese doar d prezent...

| ClaraZ a răspuns:

Ies cu prietenii in oras:X:X

| unknown a răspuns:

Ies in oras cu fetele
mergem prin magazine la un suc, incercam sa ne distram cat de tare putemlaughing

| DeXxa a răspuns:

Sincer! Ma apuc sa invat. laughing

| mhg a răspuns:

Afară cu prietenii, râzând fără oprire din diverse motive puerile.

| Asiryx a răspuns:

Eu voi incerca sa o fac cea mai tare zi din toata vacanta happy

| AdRyAnA3 a răspuns:

Pai cred ca o sa ies la un suc cu prietenele mele si o sa fac aceasta zi sa fie cea mai tare din vacanta si nu o sa ma gandesc deloc la scoala.

| HotChoclate a răspuns:

Nu ma gandesc la asta. Daca mai am o zi de vacanta macar sa ma bucur de ea.Asa daca stau in casa si ma stresez nu ma ajuta.

| aisha01eu a răspuns:

Imi plang de mila sad.

| lowfive a răspuns:

Voi face bagajele pentru Polonia.

| alina6344 a răspuns:

O sa ma duc la un majorat:X

| Westy a răspuns:

O sa plang... dar totusi ma duc afara cu prieteni si o sa plaga si ei!laughingcrying

| DeEuUtSa a răspuns:

Ma duc la meditatzie crying