| d3javw a întrebat:

Ce vi se pare ca e cel mai frumos lucru din lume?

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Iubirea e cel mai frumos lucru.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Te referi la lucruri concrete sau la sentimente?
Imi place o prajitura cu multa multa ciocolata, imi plac unele locuri de pe Pamnat unde natura e ''la ea acasa'', peisajele fantastice, incredibile. Iubirea e cel mai frumos sentiment, sub toate formele ei, iubirea pentru parinti si familie, pentru un animal de companie pe care il ai de cand esti mic, iubirea pentru un prieten sau un iubit, iubita.

O zi buna!

| forever4you a răspuns:

Dragostea.

| TheAce a răspuns:

Simplu.Viata.

| AtateaConditii a răspuns:

Cand te indragostesti prima data si sentimentul de parinte sau a unei reusite.

| Dariusuu a răspuns:

Zambetul persoanei iubite.

| Aimée34 a răspuns:

Sa ai timp sa calatoresti in intreaga lume, sa cunosti alte culturi, limbi straine. Sa poti avea acces la cele mai pretioase opere de arta din lume. Sa poti citi toate cartile bine scrise din intreaga lume. Sau pur si simplu sa stai pe canapea vizionand un film alaturi de familia ta... Nu exista un singur lucru frumos dupa parerea mea, toate lucrurile care ne alcatuiesc viata o fac mai frumoasa...