| sowhatt a întrebat:

Ce viseaza orbii? Sau cum viseaza? V-ati pus vreodata intrebarea asta?

2 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Chiar daca orbii nu pot vedea ei simt au suflet si inima ca si noi. probabil viseaza la o viata mai buna sperand sa se termine chinul asta sau viseaza cum ar fi viata daca ar vedea. nu este obligatoriu daca esti orb nu ai vise. toti avem vise si cosmaruri :*:*

| WildLatte a răspuns:

Din cate am auzit ei nu viseaza in culori ca noi pentru ca nu le-au vazut niciodata ci alb-negru si banuiesc cu imagini asa cum isi imagineaza ei ca ar fi un lucru.