| wannabe a întrebat:

Ce vrea sa insemne cand o fata te pipaie pe fund?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Inseamna ca fata aceea asteapta sa faci tu urmatorul pas...probabil ai fost cam chiorbig grin si a fost "nevoita" sa faca ea primul pas...big grinHai curajwinkingdata viitoare pipaie-o tulaughing.big grin

19 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ca o atragi. Cel putin eu asta vreau sa transmit cand pun mana pe fundul iubitului meutongue Dar, in functie de context, poate insemna si ca voia sa verifice daca ai fund mai tare decat al ei, daca ai portofelul in buzunar sau ca a facut un pariu cu amicele ei. Eu zic sa astepti sa se repete episodul, ca sa te convingi de intentii.

| psiholoaga a răspuns:

Allinna, ai scris chiar mai multe prostii.

Janina
| Janina a răspuns:

Nice ass tongue

| Mwhahahaa a răspuns:

Normal... te place...asta e evidentsmug
ti s-a intamplat?laughing
wai, deci nu as face asa ceva unui baiat nici in ruptul capului thinking
ce fetee...

xoxo.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Flirtreaza cu tinelaughing

| night_crawler a răspuns:

Inseamna ca te place...si ar vrea sa fie cu tine...happy

| Yly a răspuns:

Ca ii place fundul tau..il testalaughing)

| lily09 a răspuns:

Ori esti fata... ori esti baiat...probabil ai fund apetisant...hahahahahahha...asa ca pazea...sa nu te prinda careva...hahhaahhaaha

Răspuns utilizator avertizat
| poechce a răspuns:

Oua? Ai intalnit baiat cu "oua" la spate? laughing

Baiatu, inseamna ca fata aceea te place, sau doar glumeste punandu-ti mana pe fund.

| Mihaic93 a răspuns:

Vrea sa o ciufulesti

| mihaela_9665 a răspuns:

Inseamana ca aceea fata te place, si ca a vrut sa ti atreaga atentia.
Iti dau un sfat, daca o plci suno si vorbestei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cupluri de fete-lesbiene, din teribilism, cred ca se incearca si parrea ta prin masarea posteriorului laughing, da-i palma peste mana daca nu vrei sa fii lesbiana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era un travestitrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am scris o prostie dar cum numele nu spune mare lucru, wannabe te pricopsisi cu denumirea de lesbiana, asta e, cumpar mielul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca atirna ceva greu in chiloti, ca la gradinita cind verifica educatoarea daca ai facut kk pe tine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti atat de varza incat n-ai fost in stare sa o pipai tu primul. Si nu o lua personal, zic asa...in general...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o tampenie... si spre deosebire de altii eu nu cred ca daca iti pune mana pe fund face primul pas laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te-a confundat cu vreo fata...glumeam,probabil i se parea ca ai un fund foarte apetisant si sexy si ar fi vrut sa-l incerce sau sa-l compare cu al ei.