| alexutsuuu a întrebat:

Ce vrei sati aduca mosuu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa trec cu bine la examenul din 2011 si sa obtin diploma de care am nevoie, asa si parintii mei vor fi fericiti si mandrii.

| DEBrown a răspuns:

Un bax de prezervative

| Selena54 a răspuns:

Hmmm. oare ce pot sa ii cer eu mosului? thinking laughing

Eu vreau sa-mi duca multa sanatate, fericire mie, familiei si prietenilor mei. :d Daca avem astea. vom avea si alte lucruri pe care le dorim tongue

Dar ce as vrea cu adevarat sa imi aduca mosu smug si daca ar reusi ar fi cel mai taree laughing ar fi sa-mi aduca de ziua mea(pentru ca oricum e dupa Craciun. :X) un cadooou maare maare laughing adica un baiat super dragut :X cu care ma inteleg super bine smug sa ne mai prostim noi si sa mai povestim laughing

| HaiTaci a răspuns:

Şasă cai frumoşi.Nimic mai mult sau mai putin.

| Diana_7092 a răspuns:

Banilaughing