| Graphee a întrebat:

Ce vreti sa primiti de la Mos Craciun? happy

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am spus-o și o mai repet, liniște sufletească.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Carti. Cat mai multe carti.

| Graphee explică:

Sanatate, ca-i mai buna decat toate. happy

Va doresc multa sanatate, noroc, note bune, fericire si toate cele bune; tuturor. big grin

| คиค a răspuns:

Buna!

In primul rand vreau ca Mos Craciu sa-mi aduca multa sanatate si fericire mie si tuturor celor dragi, iar in al doilea rand as vrea ca miracolul Craciunului sa ma ajute sa-mi recapat cel mai bun prieten...

| Daria a răspuns:

Nu vreau nimic special.pe langa sanatatea si iubirea pe care(cred) le doresc toti, poate ceva haine.

| Bylok a răspuns:

Eu nu mi-as dori nimic special, dar mi-as dori ca mama mea sa fie sanatoasa.atat

tu?

| SfarsitDeDrum a răspuns:

N0te mai bune la scoala!laughing

sanatate si fericire!tongue cat de multa si sa nu mai racesc asa repede!sad

craciun fericit!:X
te-am p0opat!:X

| simonna a răspuns:

Multa sanatate si fericire.

| Analy a răspuns:

Haine multe si dulciuri. Tu?

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

Orice imi da e bine venit big grin

| blamefire a răspuns:

Vreau toate expasion-packurile de la sims 3
un labrador(pui), sau un golden traviar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il vreau pe prietenul meu inapoi de la Mos Craciun daca se poatesad

| Roxiy a răspuns:

Eu mi-as dori sanatati mie si celor dragi...si bakugani daca se poate