| Pustoaica27 a întrebat:

Voi ce vreti sa primiti de Craciun?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sanatate ca-i mai buna decat toate...

| AnonimaOk a răspuns:

Singurul lucru pe care mi-l doresc este sa fiu cu baiatul pe care il plac...

| IsabelaIssa a răspuns:

Nimic. Sanatate alor mei, si nu doar de Craciun happy

| MissKatherine a răspuns:

Un iphone 4 s, pe celalalt l-am facut praf.

| positivity a răspuns:

Încep cu o scurtă poveste, ca de obicei! Am fost astăzi la Penitenciarul din Bacău, cu scopul de a le încălzi sufletele deținuților. Eram precum un mic cadou de Crăciun pentru ei, le vedem tristețea, singurătatea în ochi! După ce am terminat de prezentat momentul meu artistic, câțiva deținuți aveau și ei ceva pregătit pentru noi.
Colinde, beatbox, poezii, totul era spectaculos! Pentru un moment am uitat unde mă aflu, și povestea lor, m-am simțit ca la o serbare din clasa a IV-a, plină de emoții!
Această întâmplare m-a făcut să realizez adevărul crud, m-a făcut să-mi prețuiesc părinții, prietenii.
Ce vreau să primesc de Crăciun? Nu am nevoie de nimic. Vreau doar să-i am pe cei dragi aproape de mine!

| Carmen100 a răspuns:

Un telefon, dar nu o sa se intample (desi merit) din cauze materialesad In orice caz, vreau sa fiu fericita pentru ca ultimul Craciun am plans incontinuu si abia acum am aflat cat de mult conteaza linistea in acea perioada. Si niste dulciuriwinking

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ii las pe ai mei sa ma surprinda, mereu am fost in pana de idei cand vine vorba de cadourile de Craciun rolling on the floor

| IAmYourTeddy a răspuns:

Niste casti faine, dulciuri, haine... etc. UBITA! :*