| c0rn3l1uss a întrebat:

Ce ziceti...credeti ca luni va fi >greva?:

Răspuns Câştigător
| -=AleCS=- a răspuns:

Nu stiu sigur... sper ca da :X... ce nebuni o sa mai facem la scoala laughing IX-a MI rulz :X

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ar fii tare... dar eu vreau sa se faca greva joilaughing.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca nu va fi greva.Se vor intelege si lucrurile se vor desfasura in mod normal benefic ambelor parti.

| inna a răspuns:

Sper ca da ca mi-am facut planuri pentru luni laughing.

| juniper a răspuns:

Nu stiu, poate... sa asteptam si sa vedem.

| Pho3nix a răspuns:

Sper ca da....sa pot dormi mai mult.

| SweetCandy a răspuns:

Si eu am auzit ca dau semne de greva...nu stiu sigur.thinking de fapt nu cred ca stie cineva sigurthinkingbig grin

| night_crawler a răspuns:

Da...si sper sa tina vreo 2-3 saptamani....nu de alta da trebuie sa-mi clarific o poveste mai vechebig grin

| sTeFaN. a răspuns:

Nu, nu credbig grin.