| Taylorrrrr a întrebat:

Ce ziceti de lentile? Sunt periculoase? Are cineva? Ce alegeti? Lentile sau ochelari?

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Am si lentile si ochelari si pot spune de departe ca prefer ochelarii.E oribil sa imi pun/scot lentilele din ochi in fiecare zi.Pur si simplu nu merita efortul, dar nu exista niciun pericol in a le purta oh go on

1 răspuns:
| Leutzbv a răspuns:

Pericol nu este, doar sa suporte ochii tai lentilele de contact. Dar daca ai ochi frumosi ar fi pacat sa-i ascunzi dupa ochelari happy. Eu prefer ochelarii pentru ca sunt mai practici.