| Twister09 a întrebat:

Ce ziceți începe scoala acum în 13 septembrie?
Sau se începe și după 2 săptămâni sau o luna îi baga iar în online?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sigur va incepe in 13 sept. deja Ministerul Invatamantului a confirmat inceperea scolii:

https://alba24.ro/......62894.html

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.
2. Nu.

| Wr3nch a răspuns:

Se incepe si din octombrie online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intrebarea asta nici Iohannis nu stie sa ti raspunda la acest moment rolling on the floor

| user0328 a răspuns:

Eu zic că se va merge, căci altfel probabilitatea ca lumea să iasă și să facă "scandal"/ să protesteze e destul de mare, iar politicienii par să se ferească de astfel de lucruri (nu vreau să vorbesc de politică, dar totuși decizia asta ține de politicieni). Gândește-te că dacă anul ăsta va fi din nou complet online, cei care dau BAC-ul/EN8 în 2023, din 4 ani de școală vor avea 1, 5 fizic și 2, 5 online și să fim serioși, câți dintre elevi au fost cu adevărat conștiincioși în perioada online? rolling on the floor
(evident e și vina lor, dar măcar mergând fizic învață de silă/ de nevoie)

| Lorena45l a răspuns:

Dacă ești clasa a 8 a o să mergi la școală permanent