| anonim_4396 a întrebat:

Ce zodie mi se potriveste daca sunt varsator?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| maryyyaaa a răspuns:

Berbecul, geamanul, leul si chiar varsatorul, si cel mai prost te intelegi cu capricornii si fecioarele big grin Parerea meawinking

| mrrry a răspuns:

Nu prea cred in horoscop
dar stiu o amica de-a mea care e scorpion si are o relatie d 3 ani cu un varsatorhappy-->deci cu scorpionii dar si cu capriconii

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Cu scorpionii niciodatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi tu aici : http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/varsator/.
Sa fiu sincera, eu chiar cred in horoscop pentru ca mereu ce prezice se intampla si na nu am cum sa nu cred.
Succes in gasirea persoanei potrivite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Leu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, eu cred ca cu berbecii... findka ma inteleg ft bine cu prietenu meu varsator!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Varsator

| fanysweet a răspuns:

Ai compabilitate excelenta cu fecioara, gemenii, balanta si sagetatorii.Bafta!

| Borgovan_Dani_1993 a răspuns:

Ce zodie mi se potriveste daca sunt varsator?