| camelia1234 a întrebat:

Ce zodii se potrivesc cu balanta? MULTZUMESC! fundita:***

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Aaa, a 4-a zodie, sa fie 3 intre :)) Se vede in imagine --> http://ligaoptimistilor.ro/wp-content/uploads/2011/07/zodii1.jpg

Varsator si Gemeni.

Zic tot aici :D Referitor la ce zice SorinFTW, nu stiu care e treaba, dar caracteristicile zodiilor se potrivesc, previziunile nu prea. De exemplu, zodiile de apa sunt foarte sensibile, racii, scorpionii si pestii. Daca intalnesti o persoana trista, fara motiv, e posibil sa fie nascuta intre 22 iunie – 22 iulie, 23 octombrie – 21 noiembrie, 23 octombrie – 21 noiembrie :-? Zic de ei ca de ei stiu.

7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Sunt 12 zodii, 4 elemente. 12/4 = 3, tot a 3-a zodie big grin Asa sunt si impartite. Balanta e zodie de aer, se intelege bine cu cele de aer.

| camelia1234 explică (pentru Mădă0611):

Si care st celelalte de aer?

| camelia1234 explică (pentru Mădă0611):

Mersikiss**

| Mădă0611 a răspuns (pentru camelia1234):

Cu pla...cinte! big grin

| Mădă0611 a răspuns (pentru camelia1234):

Aaa, a 4-a zodie, sa fie 3 intre :)) Se vede in imagine --> http://ligaoptimistilor.ro/wp-content/uploads/2011/07/zodii1.jpg

Varsator si Gemeni.

Zic tot aici :D Referitor la ce zice SorinFTW, nu stiu care e treaba, dar caracteristicile zodiilor se potrivesc, previziunile nu prea. De exemplu, zodiile de apa sunt foarte sensibile, racii, scorpionii si pestii. Daca intalnesti o persoana trista, fara motiv, e posibil sa fie nascuta intre 22 iunie – 22 iulie, 23 octombrie – 21 noiembrie, 23 octombrie – 21 noiembrie :-? Zic de ei ca de ei stiu.

| gheorgheasdasa a răspuns:

Numa` idiotenii pe aici :@ ..nu exista "potrivire intre zodii" pentru ca horoscopul e o tampenie. ..nu te lua dupa chestii de genu oh go on da dovada ca ai minte

| mamasiita a răspuns:

Gemeni,balanta,taur,rac,leu,berbec sagetator si pesti
fundita?\

| AnneAna a răspuns:

Crelatia perfecta: gemeni, leu, sagetator, varsator

s-ar putea sa mearga: taur, fecioara, balanta, scorpion, pesti

mai bine NU: berbec, rac, capricorn

Bafta!winking