| DalyanKawaiiiii a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare

Răspuns Câştigător
| Kalla a răspuns:

Cand eram mai mica nu stiam e sunt obe-urile si eu le furam de la mama si le duceam afara si ma jucam cu ele cu prietenii.Toti se uitau ciudat la noi.Cand am aflat ce sunt era sa cad in pamant de rusine.Nu stiam daca sa plang sau sa rad : )))

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai am chiulit 4 fete de la scoala, ne-am dus la o colega, am taiat o gaina am facut gratar am baut si cate un paharel de must si apoi am venit la ultimile 2 ore ca aveam cu diriginta...ce a iesit va zic in alt episod mentionez ca eram in clasa a X-a eram mari dom'le, cu toate ca eram mari, aceasta mi se pare cea mai frumoasa amintire de care imi aduc aminte cu drag, si rad si copilasii mei ce a putut sa faca mamicuta lor dragahee hee
O zi frumoasa sa aihappy

| suităr a răspuns:

O fază de ziua mea la ora de română.

| Seepty a răspuns:

Cand am mers pe strada in loc de buna ziua am spus buna seara. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când m-am născut.

| MoarteaLaConserva a răspuns (pentru anonim_4396):

You win.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MoarteaLaConserva):

Te iubesc.

| MoarteaLaConserva a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești o rață. Relația asta nu va funcționa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MoarteaLaConserva):

Raţă moartă la conservă. Hai, să nu-mi spui tu mie că nu va funcţiona dă releişănşip, but i'm already taken, désolé, draga mea.

| MoarteaLaConserva a răspuns (pentru anonim_4396):

Na, nu-i bai. Opăn releițășisp uit ză dac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să îţi spun ce le-am spus si celor care au pus aceasta întrebare mai demult: Nu vrei să ştii.

| DalyanKawaiiiii explică (pentru anonim_4396):

De ce

| anonim_4396 a răspuns (pentru DalyanKawaiiiii):

De mere.

| DalyanKawaiiiii explică (pentru anonim_4396):

Ce e de mere

| anonim_4396 a răspuns (pentru DalyanKawaiiiii):

Merele.