| prizeFTW a întrebat:

Cea mai bună periuţă de dinţi? Dar pastă de dinţi?
Argumentaţi.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Arunca o privire.

http://www.medici-stomatologi.ro/......a-de-dinti

2 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Pentru a pastra senzatia de curatare de dupa periajul profesional, laboratoarele de cercetare Colgate au descoperit o noua formula avansata de curatare a dintilor care contine ingrediente similare celor utilizate de catre medicii dentisti.

| x2LoveMyWorld a răspuns:

Cred ca Colgate este cea mai buna pasta de dinti, majoritatea oamenilor o folosesc, mi se pare cea mai populara, deci trebuie sa fie si buna. La periuta cred ca Oral -B nu stiu sigur.