| ingerasul90 a întrebat:

"Cea mai bună prietenă" ma trădat. A spus vorbe urîte despre mine şi mi-a spus toate secretele mele personale le-a mai adăugat cîte ceva de la ea. cum să procedez cu ea!

Răspuns Câştigător
| mary a răspuns:

Ca si ghelena. nu iti pune toate gandurile pe tava in fata "prietenilor tai" nu stii niciodata cand se intoarce roata. las-o! nu mai poti sa mai faci nimic in privinta asta. raul e deja facut. pur si simplu lasi acest incident neplacut in spate. lumea e plina de "prieteni d'astia.

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Trebuie sa ignori oamenii rai si barfele din jur. Mai ales cand stii ca nu sunt adevarate. E mai bine sa nu iti deshizi sufletul in fata oricui. Daca simti nevoia sa vorbesti cu cineva, spune-i mamei sau surorii tale (daca ai). Ai grija de tine.

| evelynne a răspuns:

Fa si u acelasi lucru+o paruialabatting eyelashes! meritaaa...detest oamenii astialaughing

| CrazyClery a răspuns:

Te inteleg perfect! am trecut prin aceasta experienta neplacuta! evito, nu o mai baga in seama, ca sa si cand nu ar mai fi, sunt sigura ca te va lasa in pace daca nu te mai amesteci in jocurile ei :*

| ingerasul90 explică:

Va multumesc mult...de acu in colo voi vorn=bi cu voi dragii mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da-mi id-ul ei, sa vezi ce crunt te razbun