| ana4745 a întrebat:

De ce s-ar intoarce o "prietena" la o fată pe care nu o suporta? Înainte de asta am stat puțin cu fata pe care nu o suporta. Acum eu cu acea "prietena" am rupt legătura din cauza asta. Plus ca mi-a spus secretele. M-a trădat.

Răspuns Câştigător
| hearedflagbutibecolorblind a răspuns:

Ce drama bro, nu mai vorbi cu ea cine ar vrea sa si piarda timpul cu persoane care au o problema mintala ca ea, pare disperata incat a ajuns la punctul unde sa ii spuna celeilalte secretele tale, si mai bine tineti "secretele" si nu le mai spune celor care nu s in stare sa si tina gura inchisa, persoanele de genu sunt cele mai enervante, move on si taie legatura cu ea de tot, n ai nevoie de oamenii de acest fel in viata ta, pan la urma n ai decat una nu o irosi pe "tradatori" de acest gen