| MenInShadow a răspuns:

Asa si?
Sunt oameni care au probleme pe site-ul asta, si intrebarile lor sunt puse mai jos din cauza intrebarilor de 2 lei ca a ta.
Neitaligibil/spam -> Report.

| pinkystyleツ a răspuns (pentru MenInShadow):

Exaaaact. Incetati sa mai postati chestii de genulstraight face.

| MenInShadow a răspuns (pentru pinkystyleツ):

N-ai ce sa faci cu asemenea oameni, prostia nu se poate vindeca, dar lasa, e nevoie si de prosti in lumea asta, nu?

| pinkystyleツ a răspuns (pentru MenInShadow):

Corecthappy.

| DiamondEyes a răspuns:

Varza.

| KateMiddleton a răspuns:

Pai,unde-i intrebarea? Probabil iti place tie foarte mult si de aceea o crezi cea mai frumoasa, dar nu poti sa califici melodiile in mai frumoase si mai urite. Daca vrei parerea mea imi place, dar nu -nratit sa o cred cea mai frumoasa.Bafta!

| Batgirl a răspuns:

Aha.