| Anda_5509 a întrebat:

Ceaiul anti adipos este bun pentru slabit? Daca mananc mai putin, renunt la dulciuri, fac sport, ma ajuta oarecum cu ceva?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am folosit ceai verde antiadipos si asociat cu o alimentatie echilibrata(fara prajeli, grasimi, mezeluri, dulciuri, sucuri acidulate) cu multa miscare si cel putin 2l lichide pe zi da rezultate sigure.

1 răspuns:
| Irina_5161 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai incerca sa ai o alimentatie echilibrata cum ar fi: ridica/te de la masa inainte de a te satura, sport, dulciuri putine, si ioncearca sa manaci fara sare ...si nu uita sa bei 2 l de apa