| anonim_4396 a întrebat:

Ceao.Acum cateva ore va intrebam cum sa fac sa ma impac cu iubi meu ca nu imi raspundea, dar am reusit sa vb cu el si m-am certat ff tare si mi-a spus niste cuvinte urate si scum vreau sa il uit si sa'l fac sa ii para rau ca ma pierdut si sa vrea sa ne impacam.si nu stiu ce sa fac, Baieti spuneti voi ce asi putea face ca na stiti mai bine ce convine si ce nu baietilor. astept si de la fete ras, idei. daca vi s-a intamplat cum ati procedat,, tinand cont ca il iubesc enorm dar vreau sa il fac sa ii para rau. va rog mul (dau fundita si vot)kiss

Răspuns Câştigător
| Monna a răspuns:

Buna! Din nou.
E bine ca ati vorbit macar.
Crezi ca mai merita sa.l mai bagi in seama? Sa.l mai privesti in ochi?
Iti spun eu ca nu merita. Daca si el te iubea cu adevarat nu vorbea asa urat cu tine, ci te respecta, vorbea cu calm si ajungeati la o intelegere de comun acord.
Nu trebuie sa.l faci sa.i para rau. Fii indiferenta! Il doare mai rau. Iar cand il vei vedea pe strada.i capu` sus. Sa vada ca poti sa treci peste, sa fii fericita. Poate ca nu e asa, dar nu.l lasa sa vada. Stiu ca il iubesti si stiu ca l.ai ierta chit ca te.a jignit, dar o sa.ti faca rau din nou. Pune in balanta avantaje, dezavantaje stand cu el sau fiind departe de el.
Pff. ai grija. Da.mi mesaj cu ce ai de gand sa faci.

1 răspuns:
| ella113 a răspuns:

Fii cu altu si fai in ciuda dupa de desparti de ala si scuza-mi espresia sa vezi cum sare pe tine