| Ad3_4951 a întrebat:

Bunacrying. In seara asta m-am certat foarte urat cu fostul prieten pe care eu il iubesc enorm. Mi-a zis niste cuvinte foarte foarte urate care m-au durut enorm si nu le voi uita niciodata. Vreau si eu niste status sa-i arat ca vorbele lui m-au durut, Multumesc

2 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Din moment ce a fost in stare sa-ti zica acele vorbe, crezi ca ii mai pasa ca te-au durut? sau nu cumva el asta a urmarit, sa te doara? de ce vrei tu sa-i mai dai si satisfactie pentru ceea ce a facut! Accepta ca unii sunt fara suflet si chiar daca suferi, fii realista, obiectiva si ceea ce e mai important, pastreaza-ti demnitatea!

| Lexycesium a răspuns:

Ce preocupari,ce griji, ce sa-ti pui la status ca sa îi arati unui rahat in trepidatie ca te`au durut vorbele lui.Ce rost are? Dupa ce ca te-a înjurat, crezi ca`l afecteaza cu ceva? Nu! îl doare fix in p.la! Poate nici acolo.Asa ca nu te mai stresa tu pentru toti fraierii.